Czas na rozrywkę – głupie internetowe komiksy

1 Comment

Ten post powstawał dłużej, niż się wydaje. Przez większość swego istnienia przed wydaniem siedział zapisany w bazie jako szkic. Dlaczego? Bo chciałem najpierw zgromadzić odpowiednie stężenie absurdu w linkach i wtedy uderzyć z pełną mocą…

Przez wszystkie lata spędzone w Sieci (nie, żebym nie miał życia prywatnego) natknąłem się na mnóstwo mniej lub bardziej abstrakcyjnych sajtów odpowiadających moim gustom. W tym poście skupiam się na internetowych komiksach.

 

Startujemy. Kolejność losowa.

xkcd – A webcomic of romance, sarcasm, math, and language.

xkcd - the Differencexkcd. Inteligentny komiks dla myślących innymi kategoriami niż większość ludzi. Spodoba się informatykom, wielbicielom językowych żartów, matematykom i wielbicielom abstrakcji.

Cyanide & Happiness

Cyanide & Happiness - Waiter!Cyanide & Happiness – miejscami niewyszukany, ale w większości przypadków powalający humor. Żarty językowe, tragiczne pointy, krew, seks, przemoc… czego chcieć więcej?

Amazing Super Powers

Amazing Super Powers - MermaidAmazing Super Powers oferuje trochę bardziej wyszukany styl rysowania, niemniej stopień abstrakcji wciąż utrzymany jest na odpowiednim poziomie. Tylko czytać.

Buttersafe
Buttersafe - FishingButtersafe to kolejna dawka abstrakcji w najczystszej postaci. Osoby o odpowiednim nastawieniu rozśmieszy błyskawicznie.

Categories: Humor, Inne, Internet Tags: Tagi:,

One thought on “Czas na rozrywkę – głupie internetowe komiksy”

  1. To jeszce demland.info cos polskiego :) (mimo lekkiej zbieznosci xywek, to nie moja produkcja ;))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *